Informace pro sponzory


Recyklace  - vloženo 25.03. 2014 v 19:01
Dá se říci, že se snažíme využívat pro hry a tvorbu dětí spoustu věcí, které vy doma bezmyšlenkovitě házíte do koše :-). Momentálně sbíráme víčka od plastových lahví - čím více barev, tím lépe! Také korkové špunty jsou pro nás hotový poklad!
Plastové obaly od Kinder vajíček, nebo papírové prokládky na vajíčka (na 6-10 kusů)se dají také úžasně zužitkovat :-)Prostě myslete na nás a my budeme moc rádi :-)
Sponzory máme rádi..  - vloženo 31.03. 2014 v 19:20
Během roku, jak uvidíte na našich webových stránkách, "vyrábíme" spoustu zajímavých věcí, na které nám mnohdy stačí něco, co vám doma dlouho leží a třeba je vám to jen líto vyhodit, jako třeba:
- zbytky látek, klubíček, krabiček, provázků, odložených hraček, cívek od nití, dřívek.

- také třeba u vás v práci máte papíry nebo tiskopisy, které jsou popsané jen z jedné strany a jinak by se vyhodily (děti si na ně mohou kreslit) nebo takový "poklad", jako jsou různé (i odřezky) barevný či tvrdé papíry nebo různě "zbytečné" cívky, plastové krabice a krabičky, kolečka, nikdy neodmítneme papír do kopírky (na omalovánky a pracovní listy)

- a pokud víte o nějakém podniku, podnikateli nebo jiném šlechetném človíčkovi, kterému přebývají finanční prostředky a chtěl by nějaké přenechat nám pro děti do školky, což se dá odepsat z daní - rychle ho pošlete k nám, protože těchto prostředků mnoho nemáme a ve školce vám pastelky, barvy, hračky jen "hoří", zato rozpočet "nepřetéká"

Prostě nestyďte se přijít do MŠ s čímkoliv, mnohdy vás ani nenapadne, co by se z lecčeho dalo vyrobit a budete koukat, jaká "kouzla" s tím provedeme! Potěší nás opravdu každá maličkost! Děkujeme.